Ďakujeme, že máte záujem podporiť našu prácu. Veľmi si to vážime a urobíme všetko pre to, aby sa naša myšlienka zhmotnila a aby sa náš sociálny systém uzdravil. Našu prácu môžete podporiť 3 spôsobmi:

1. Staňte sa našim členom

Získajte bezplatné členstvo v SZSZO a dajte nám svoj hlas v európskych a parlamentných voľbách. Hlasovaním za nás hlasujete za zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov, ktorí majú všetky telesné aj duševné postihnutia a súčasná legislatíva im život ešte sťažuje. Viac informácií nájdete na stránke Pridajte sa k nám.

2. Podporte činnosť našej strany finančne

Odmietame financovanie politických strán z netransparentných zdrojov! Všetky náklady na kampaň, vrátane volebnej kaucie, si hradíme z vlastných zdrojov. Ak je Vám naša aktivita sympatická, budeme radi za Váš príspevok na náš účet v Slovenskej sporiteľni: SK6109000000005121674565. Ďakujeme Vám za každé euro.

3. Pomôžte nám šíriť našu myšlienku

Transparentné financovanie našej strany nám neumožňuje masívnu reklamnú kampaň, akú majú politické strany, za ktorými stoja veľké finančné skupiny. Ponúkame možnosť jednotlivcom podporiť našu politiku financovaním reklamného pútača vo svojom regióne. Grafické podklady poskytneme na vyžiadanie. Ďakujeme za každý jeden plagát, billboard na ulici, či banner na internete. Propagujte náš program medzi priateľmi a na sociálnych sieťach, pridajte si náš odkaz na svoju stránku. Zdravotne a sociálne znevýhodnení ľudia a zamestnanci pracujúci v sociálnych službách by mali vedieť, že existuje strana, ktorá bráni ich práva.

V prípade otázok alebo nejasností nás, prosím, kontaktujte. Ďakujeme, že máte záujem podporiť našu prácu.

Ing. Ľubomír Kolárik
zakladateľ strany
tel: 0915 127 176
E-mail: kolarik@szszo.sk